Blagovna znamka: ASUS
Kategorija: Prenosniki | Prenosni računalniki
Šifra: NB14AS00034
SKU: 90NB10G6-M00BN0
Garancija: 2 leti
Za naročanje izdelkov morate biti prijavljeni in registrirani uporabnik. Prijava »
Hvala za razumevanje!
| Čitalec prstnih odtisov | Da |
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Diagonala zaslona | 14,0" (35,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 2880 X 1800 |
| Procesor | Intel i5 |
| Opis procesorja | Intel i5-1340P 1.9GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Iris Xe Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
| Stanje | NOVO |
Procesor Intel Core i5-1340P 1.90GHz (do 4.60GHz, predpomnilnik 12MB)
Zaslon 35,6 cm (14,0") 2.8K OLED 90Hz (2880x1800), DCI-P3: 100%, 600nits peak brightness, odzivni čas 0,2ms
Pomnilnik 16GB, 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 Performance SSD disk
Integriran grafična kartica Intel Iris Xe Graphics
Operacijski sistem Windows 11 Home
Podrobneje:
Vmesniki:
Baterija: 75WHrs, 2S2P, 4-celična Li-ion
Dimenzije: 31,36 x 22,06 x 1,69 cm
Teža: 1,39 kg