Blagovna znamka: LENOVO
Kategorija: Prenosniki | Prenosni računalniki
Šifra: 80-YY00-9N
Garancija: 1 leto
Za naročanje izdelkov morate biti prijavljeni in registrirani uporabnik. Prijava »
Hvala za razumevanje!
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i7 |
| Opis procesorja | Intel i7-7700HQ 2.8GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD | Da |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Opis grafike | NVIDIA GeForce GTX1060 3GB |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica s SLO znaki |
| Stanje | NOVO |
Procesor Intel i7-7700HQ 2.80 GHz (do 3.80 GHz, predpomnilnik 6MB)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD LED IPS (1920 X 1080)
Pomnilnik 8GB, 1000GB + 128GB SSD M.2 NVMe disk
Grafična kartica NVIDIA GeForce GTX1060 3GB DDR5
Operacijski sistem Windows 10
Podrobneje:
RAM DDR4 2400MHz, do 32GB
vgrajena stereo zvočnika , mikrofon, HD spletna kamera
LAN 10/100/1000, WLAN 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1
ohišje črne barve
touch drsna ploščica; numerična tipkovnica
Vmesniki:
1x HDMI
2x USB 3.0, 1x USB 2.0
1x USB Type-C
1x LAN (RJ-45)
1x avdio vhod/izhod
1x čitalec kartic
Baterija: 3-celična 45Wh, Li-Ion
Dimenzije: 380 × 265 × 25 mm
Teža: 2,4kg
Lenovo PC HK Limited
23/F TAIKOO PLACE LINCOLN HSE 979 KING'S RD Quarry Bay Hong Kong
Kitajska
https://support.lenovo.com/contactus https://support.lenovo.com/supportphones
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Slovaška
https://support.lenovo.com/contactus https://support.lenovo.com/supportphones