Blagovna znamka: LENOVO
Kategorija: Prenosniki | Prenosni računalniki
Šifra: V1-20-T000-21
Garancija: 3 leta (1 leto na baterijo)
Za naročanje izdelkov morate biti prijavljeni in registrirani uporabnik. Prijava »
Hvala za razumevanje!
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i5 |
| Opis procesorja | Intel i5-10210U 1.6GHz |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel UHD Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Stanje | NOVO |
Procesor Intel Core i5-10210U 1.60GHz (do 4.2GHz, predpomnilnik 6MB)
35,6 cm (14,0") FHD (1920x1080) FHD IPS, 250nits, nebleščeč zaslon
Pomnilnik 8GB, 512GB SSD disk
Grafična kartica integrirana Intel UHD Graphics
Operacijski sistem Windows 10 Pro
Podrobneje:
Vmesniki:
Baterija: 3-celična Li-Ion, 57Wh
Dimenzije: 328,8 x 226,15 x 16,7 mm
Teža: 1,23 kg
Lenovo PC HK Limited
23/F TAIKOO PLACE LINCOLN HSE 979 KING'S RD Quarry Bay Hong Kong
Kitajska
https://support.lenovo.com/contactus https://support.lenovo.com/supportphones
Lenovo (Slovakia)
Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia
Slovaška
https://support.lenovo.com/contactus https://support.lenovo.com/supportphones