Blagovna znamka: MSI
Kategorija: Prenosniki | Prenosni računalniki
Šifra: V1-GF63-8RD-NE1050Ti
Garancija: 1 leto
Za naročanje izdelkov morate biti prijavljeni in registrirani uporabnik. Prijava »
Hvala za razumevanje!
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i7 |
| Opis procesorja | Intel i7-8750H 2.20 GHz |
| RAM | 8GB + 16GB Optane |
| Kapaciteta diska | 256GB SSD |
| SSD | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Opis grafike | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB DDR5 |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica s SLO znaki |
| Stanje | NOVO |
Procesor Intel Intel i7-8750H 2.2GHz (do 4.10 GHz, predpomnilnik 9MB)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD IPS (1920x1080)
Pomnilnik 8GB + 16GB Optane memory, 256GB SSD disk
Grafična kartica NVIDIA GeForce GTX1050Ti 4GB
Windows 10
Podrobneje:
DDR4 SDRAM 2400MHz, 2 reži, do 32GB
vgrajena stereo zvočnika, mikrofon, HD spletna kamera
LAN Gigabit Ethernet 10/100/1000, WLAN 802.11ac, Bluetooth 5.0
črno ohišje
touch drsna ploščica, numerična in osvetljena tipkovnica
Vmesniki:
1x HDMI
3x USB 3.1, 1x USB 3.1 Type-C
1x LAN (RJ-45)
1x avdio vhod/izhod
1x čitalec kartic
Baterija: 3-celična, 51Whr Li-Ion
Dimenzije: 357 x 254 x 24 mm
Teža: 1,9 kg
Micro-Star International Co., Ltd. (MSI)
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan
https://account.msi.com/tickets/inquiry-without-login
Computer Europe BV
Znanstveni park Eindhoven 5706, 5692 ER Son
Nizozemska
info@msi.eu