Blagovna znamka: ASUS
Kategorija: Prenosniki | Prenosni računalniki
Šifra: 90NL0061-M01960
Garancija: 1 leto
Za naročanje izdelkov morate biti prijavljeni in registrirani uporabnik. Prijava »
Hvala za razumevanje!
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Pentium |
| Opis procesorja | Intel Pentium N3700 1.60 GHz |
| RAM | 4GB |
| Kapaciteta diska | 128GB SSD |
| SSD | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel HD Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica s SLO znaki |
| Stanje | Certified Refurbished |
Procesor Intel Pentium N3700 1.60 GHz (do 2.40 GHz, predpomnilnik 2MB)
35 cm (14") FHD LED (1920 X 1080)
pomnilnik 4 GB, 128 GB SSD
Intel HD Graphics
Windows 10
Podrobneje:
DDR3L 1600 MHz SDRAM
vgrajena stereo zvočnika SonicMaster, mikrofon, VGA spletna kamera
LAN 10/100/1000, WLAN 802.11 b/g/n, bluetooth
Ohišje sive barve touch drsna ploščica
Vmesniki:
1x HDMI
1x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x USB-C Gen 1
1x LAN (RJ-45)
1x avdio vhod/izhod
1x čitalec kartic
Baterija: 57 Whrs
Avtonomija baterije: do 14 ur
Dimenzije: 339.6 x 235 x 17.9 mm
Teža: 1,50 kg