Blagovna znamka: ASUS
Kategorija: Prenosniki | Prenosni računalniki
Šifra: 90NB0ES1-M02300
Garancija: 1 leto
Za naročanje izdelkov morate biti prijavljeni in registrirani uporabnik. Prijava »
Hvala za razumevanje!
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i7 |
| Opis procesorja | Intel i7-7700HQ 2.80 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Zaslon na dotik | Da |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Opis grafike | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB DDR5 |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | GR tipkovnica + SLO nalepke |
| Stanje | Certified Refurbished |
Procesor Intel i7-7700HQ 2.80 GHz (od 3.80 GHz, predpomnilnik 6MB)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD LED (1920 X 1080)
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD M.2 disk
Grafična kartica NVIDIA GeForce GTX1050Ti 4GB
Operacijski sistem Windows 10 PRO
Podrobneje:
16GB 2400MHz DDR4 onboard
vgrajen mikrofon, zvočnik (Harman Kardon), VGA spletna kamera
WLAN 802.11 a/c, Bluetooth 4.2
ultra tanko aluminijasto modro ohišje
multitouch drsna ploščica, osvetljena tipkovnica
Vmesniki:
1x HDMI
2x Type-C USB 3.1 Gen 2
2x Type-A USB 3.0 Gen 1
1x avdio vhod/izhod
1x čitalec kartic
Baterija: 8-celična, 73Wh Li-Ion
Avtonomija baterije: do 6 ur
Dimenzije: 365 x 251 x 19 mm
Teža: 1,3 kg